Kdy se dny naučily plavat nevím, ale splývat umí parádně!

Napsal pihatamama.cz (») 24. 3. v kategorii Ostatní, přečteno: 373×
vilma-rohlik-best2-vodoznak_2.jpg

Už jsem se zmínila, že Vám na mateřské začnou splývat dny? Ještě ne? Myslím, že se to stává většině maminek, i když ty, které nemají tatínka doma přes víkend, jsou samozřejmě zvýhodněny. To pak odlišujete pracovní dny od víkendu podle toho, zda jde v televizi Prostřeno. Netaktizuju, fakt se mi to stalo!


Předkrm

Přemýšlím, jak ozvláštnit naše dny, ale většinou na to nezbývá energie. Když už hodně tápu, jdeme krmit kačenky. Největší zábava ale je, že Vilma jim ten rohlík nechce dát. Nejradši by je všechny snědla sama. Ještěže je pes u rodičů, to už by na ty chuděry fakt nic nezbylo. Nutno podotknout, že dítě i psa na stravě nijak neomezuji, ba naopak.

Polévka

Vždycky, když už jsem hodně v koncích, pořídím novou hračku. To mám pak doslova Vánoce. Dítě to baví 5 minut, já s tím vyžiju minimálně týden. Když už je hodně velká krize, jdeme do dětského koutku. Samy! Tam mi chvíle zpestřují především starší děti. Jednou, když jsem měla Vilmu na klíně, za mnou přišel chlapeček a že prý má alergii na mimina...hm...chtěl mi tím snad něco naznačit?

 Vilma-rohlik3-vodoznak

Hlavní chod

Jediný den, který ještě s jistotou poznám, je úterý. To má totiž naše doktorka kojeneckou poradnu. Dřív jsem poznala ještě středu a neděli, v ty se losuje Sportka. Občas mi v tom ale udělalo bordel mimořádný slosování, takže tenhle způsob nedoporučuju. Hazardu se proto už nevěnuju, jsem přece matka od rodiny! Stačilo mi info, že k tomu, abyste s jistotou Superjackpot vyhráli, musíte vsadit jen 13 983 816 plných tiketů či sázenek. A to už se vyplatí :)

Úkol týdne

Vyprat všechno prádlo, ať už bylo zapraseno jakýkoliv den!

Zábava

Dohlédnout na to, že se splní úkol týdne!

 Vilma-rohlik2-vodoznak

Dezert

Občas si vzpomenu na Robinsona Crusoe. Sám na opuštěném ostrově. Něco mi to připomíná. No jasně Vilma je můj Pátek! A taky Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Sobota a Neděle! To aby to nebylo moc přeslazený...

Možná se ptáte, proč nechodíme třeba někam cvičit, nebo plavat. No, cvičení je většinou po ránu a to já nedám. Nejsem prostě ten typ člověka. Samotné slovo ráno ve mně budí hrůzu, natož pak cvičení. Na plavání se chystáme, ale zápis do kurzů je jen 4krát do roka, bohužel vždy kolem toho termínu je Vilma nemocná a léčí se minimálně tři týdny, to bychom měly půlku kurzu víte kde...tak snad příště. Ale možná tomu cvičení dáme ještě šanci :)

Je mi jedno, kolik mi dáte bodů. Hlavní je, že jsme s Vilmou príma parta! Chápete? Prostě, že jsme se tak dobře sešly :)

Vilma-rohlik4

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvě